Коментарі

     
 
 
 
 
 
asw 
Вакуленко-К. Володимир 17 серпня 2012  Пошуки цікавих авторів

Всім від щирого серця дякую за активну участь у проекті віршів про Львів. Авторів набрано і незабаром я оголошу тих, хто увійде до книжки. Ні видавництво, ні упорядника поки що не називаю. Роботи в нього і так перед форумом вистачить, а ми ж своїми писульками будемо лише йому заважати. Ну і ще одна приємна новина. Я в цьому проекті не як координатор, а як співупорядник. Ну що ж. І приємно вражений і... слово упорядника закон)))
п.с. Можу лише повідомити, що це подарункове видання і матиме назву "На каву до Львова". Вихід книги планується на відкриття виставки "Арсенал" у Києві. Ще одне. Ви ж розумієте, що автори будуть відібрані, тобто не всі потраплять до видання. Решта проектів продовжуються) п.с.2. Читайте уважно умови - легка поезія не підходить до цих проектів. Це не стосується дитячого проекту, але ми беремо лише якісні твори.

 
 
asw 
Вакуленко-К. Володимир 3 лютого 2012  11

Методика така. нам повідомляють, що має вийти через тиждень книга. при цьому ми не знаємо назви і автора і за тиждень назначаємо 100 чоловік. які будуть голосувати. Так що все буде чесно. своїх і підставних я не хочу бачити. Також у майбутньому буде задумано і фонд якісного літератора, в якому друкуватимемо тих, хто отримає знову ж таки через опитування, найбільше голосів. 2. Публікуватимуться тілько ті автори, які своїх книг не мали до початку голосування.Завдяки фонду, шляхом голосування, будуть друкуватися якісні автори. Склад жюрі постійно змінюватиметься. Видавець за тиждень повідомляє голову комітету про вихід книги не називаючи автора і назву книги. За цей час жюрі обирає письменників для голосування. п.с. Мені потрібна підтримка і толкова людина, яка в цьому питанні більш мозговий, згідно з законом дасть можливість діяти. Не бачу сенсу цю мою ідею залишати напризволяще. + знаючи простонарод добре знаю, що таке от сподобається і коли ми всеголосно публікуватимемо нового генія (а най рубрика і називається "ГЕНІЙ ЛІТЕРАТУРИ") ми матимемо читача не менше 10 тис.

 
asw 
Вакуленко-К. Володимир 3 лютого 2012  11

Методика така. нам повідомляють, що має вийти через тиждень книга. при цьому ми не знаємо назви і автора і за тиждень назначаємо 100 чоловік. які будуть голосувати. Так що все буде чесно. своїх і підставних я не хочу бачити. п.с. Вибачай, Остапе, але жюрі складатимуться з професійних письменників і часто змінюватимуться. Я вже бачу в складі жюрі Винничука. Також у майбутньому буде задумано і фонд якісного літератора, в якому друкуватимемо тих, хто отримає знову ж таки через опитування, найбільше голосів. 2. Публікуватимуться тілько ті автори, які своїх книг не мали до початку голосування.Завдяки фонду, шляхом голосування, будуть друкуватися якісні автори. Склад жюрі постійно змінюватиметься. Видавець за тиждень повідомляє голову комітету про вихід книги не називаючи автора і назву книги. За цей час жюрі обирає письменників для голосування. п.с. Мені потрібна підтримка і толкова людина, яка в цьому питанні більш мозговий, згідно з законом дасть можливість діяти. Не бачу сенсу цю мою ідею залишати напризволяще. + знаючи простонарод добре знаю, що таке от сподобається і коли ми всеголосно публікуватимемо нового генія (а най рубрика і називається "ГЕНІЙ ЛІТЕРАТУРИ") ми матимемо читача не менше 10 тис.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
asw 
Вакуленко-К. Володимир 9 жовтня 2010  Контркультура та маргінес мислення укрсучліту

А по суті й без пафосу можеш? Я чхав на ваше СПУ і тішуся з того, що антологія стала вам солянцем поміж очі. Ви ж бо такі завзяті і дружні українці не фінансуєте яскраві проекти і від жлобства жирієте, а американська дівчинка Маша Шунь узяла та і вбехала своє бабло в український проект. Їй не жаль. То у нас богаті та бідні, а вони вміють бути середніми.

Насправді і по суті злить те, що проекти у нас роблять одиниці а горлодерців знаходяться сотні. Все-таки краще, щановний, нічого не створювати в літературі, але у когось от ононімзити на сторінці.Чи я не правий. Бо бачите багато хто оцінив мій експеримент а ви перший гандон який отут лайно намагається повозькати. Чи мені підписувати над кожною статею: не для давунів.
П.С. А Просвіті я справедливо вказав помилки.

 
 
 
 
 
 
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →